• https://www.facebook.com/Misstoptopoyun/
  • https://twitter.com/BersaLtd

MissTop

bir gülümseme yarat

Site Haritası
Takvim
Facebook

Saat

Top Havuzlarını Temiz ve Eğlenceli Yapan Sistem

  imal edilen tüm oyun sistemlerine ve bütçelerine uygundur.

Top havuzları birçok isimle anılır. Top havuzu, oyun havuzu, softplay, yumuşak oyun, labirent oyun sistemi ve diğerleri. Çocukların eğlenceli buldukları bir oyun sistemi olan Top Havuzlarında temizlik, hijyen ve çocuk emniyeti aileler için çok önemlidir. 

Ebeveynler, çocuklarının güvenli oynamaları için gerekli önemin verildiğini gördükleri takdirde tekrar tekrar gelecek ve eğlence merkezinin, çocuk bakım merkezinin veya restaurantın güvenli olduğundan ve bakterilerden arındıran top temizleme sisteminin olduğundann çevrelerine bahsedecekler.

MissTop Top Yıkama ve Sterilizasyon Makinesi, tüm yaş grubu çocukları için temiz oyun alanı sağlar. Top havuzu daha az gayretle daima temiz kalır. toplar top havuzundan alınır, paslanmaz çelik yıkama tankına gider, anti-bakteriyel deterjan ile yıkanır ve mor ötesi ışık boyunca geçerek sterilize edilir. ve tekrar top havuzuna döndürülür. Bu işlem otomatik olarak devam eder.

MissTop Top Yıkama ve Sterilizasyon sisteminde kullanılan anti-bakteriyel deterjan ile kirli top havuzu topları yıkanır ve mor ötesi ışıklar ile E.coli ve diğer koliform bakterileri kapsayan bakterilerin tamamına yakını çıkartılır.

MissTop modeli, kullanımı sırasında musluk gibi bir kaynağa ve kanala bağlantı gerektirmez.
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret59137
Hava Durumu